Dziś mamy:  03 / 05 / 2024 „Gram zapobiegania jest więcej wart niż tona leczenia”- Henry de Bracton

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

23 czerwca 2023 r. na dziedzińcu szkolnym odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Dyrektor Szkoły Małgorzata Iwankiewicz podziękowała wszystkim za rok wytężonej pracy i życzyła słonecznych wakacji, bezpiecznego odkrywania świata i zdobywania nowych doświadczeń. Następnie zostały rozdane dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i frekwencji oraz laureatom konkursów i zawodów, a także tym, którzy nie szczędzili swoich sił udzielając się m. in. w szkolnym Wolontariacie. Najwyższą średnią ocen w roku szkolnym 2022/2023 uzyskała uczennica klasy trzeciej teatralnej Maja Tokarska (5,06), oprócz niej wysokie średnie i świadectwo z biłało-czerwonym pakiem uzyskało kilkunastu uczniów. Najlepszą frekwencję uzyskali Hubert Ilnicki z klasy 3D (kolejny rok z rzędu) oraz Zofia Piszczek z kl. 2E, Lena Haase z kl. 2D, Martyna Sulima z kl. 2D . Klasa z najwyższą średnią ocen to klasa 3E, której wychowawcą jest p. Renata Gawrońska, a najwyższą frekwencją wykazała się klasa wychowawcza p. Beaty Kryjom - 1D. Gratulujemy wszystkim i życzymy udanego wakacyjnego odpoczynku!
Fotogaleria w wykonaniu p. Roberta Pieńkowskiego tutaj>>

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych>>